Оплата ліцензійних програм, обладнання


Способи оплати

Безготівковій розрахунок

Юридичні особи. Безготівковий розрахунок із юридичними особами здійснюється через будь-який комерційний банк, в якому відкрито розрахунковий рахунок юридичної особи. Після заповнення та підтвердження замовлення Замовник отримає заповнений рахунок-фактуру із реквізитами ТОВ «ФОРТ СОФТ». Замовник зможе роздрукувати цей рахунок-фактуру із параметрами свого замовлення для оплати.

Всі необхідні для звітності фінансові документи надсилаються листом на поштову адресу замовника, зазначену при оформленні замовлення.

Документи оформлюються протягом 5-ти робочих днів з моменту фактичної доставки замовлення.

Оплата пластиковою карткою

Для оплати можна використовувати карти Visa та MasterCard, випущені будь-яким банком України. Карточка повинна бути відкрита для розрахунків онлайн (якщо такої опції картка не має, то необхідно звернутися до служби підтримки свого банку). Номер Сall-Центра банку вказано на зворотньому боці платіжної картки.

Для проведення платежу використовується система безпечних платежів ПриватБанку (LiqPay) без збору даних про карту клієнта, без додаткової комісії.
Служба підтримки платежів:

Процедура повернення коштів

Для фізичних осіб

Повернення Покупцю грошових коштів (оплата замовлення була здійснена будь-яким зручним способом для Покупця) здійснюється в разі відмови від замовленого Товару до його отримання. Повернення грошових коштів буде здійснено Покупцеві на його банківську картку. Комісія за дану операцію проводиться за рахунок компанії «ФОРТ СОФТ». Повернення грошових коштів здійснюється на основі заповненого бланку заяви, відправленого по електронній пошті: info@fortsoft.com.ua.

Для юридичних осіб

Повернення Покупцю грошових коштів здійснюється в разі відмови від замовленого Товару до його отримання. Повернення грошових коштів буде здійснено Покупцеві на розрахунковий рахунок Компанії-платника. Повернення грошових коштів здійснюється на основі заповненого офіційного листа, відправленого по електронній пошті: info@fortsoft.com.ua.