Про компанію

ТОВ «ФОРТ СОФТ» – українська компанія, яка працює на ринку України з 2010 року. Компанія спеціалізується на наданні якісних послуг юридичним і фізичним особам.

У 2019 керівництвом компанії прийняте рішення про відкриття нового основного напрямку діяльності – продаж ліцензійного програмного забезпечення, обладнання та надання ІТ-послуг.

Частиною нашої команди стали досвідчені сертифіковані співробітники, в портфелі яких безліч успішних проектів з розгортання та налаштування програмних рішень для забезпечення безпеки комп'ютерних мереж, з впровадження програмних продуктів для ведення бухгалтерського та управлінського обліку, з організації цифрового документообігу, оптимізації витрат і підвищення продуктивності співробітників компанії-замовника.

Наша команда працює для замовників за технологією «єдиного вікна»: клієнт озвучує свою задачу й побажання щодо необхідного програмного забезпечення, обладнання та ІТ-послуг – ми пропонуємо оптимальне рішення з реалізацією із «одних рук під ключ». При цьому гарантуючи зазначені терміни, високий рівень обслуговування, грамотне розміщення та отримання ліцензій на продукти всіх необхідних розробників, технічну підтримку й правильно оформлений пакет бухгалтерської документації відповідно до вимог українського законодавства. Таким чином ми мінімізуємо часові та фінансові ресурси наших покупців.

Наша мета – щасливий покупець, який отримав необхідний софт / обладнання / ІТ-послуги з легкістю в найкоротші терміни з мінімізацією своїх грошових і трудових ресурсів. Нашим замовникам не потрібно занурюватися в глибини ліцензування програмних продуктів, в нескінченні порівняння функціоналу необхідного обладнання, витрачати час на пошук необхідних деталей, порталів для реєстрацій, представників вендорів, замислюватися про правильність оформлення документації для бухгалтерського обліку. Ми ці завдання беремо на себе! Кваліфікація й досвід наших співробітників дозволяють робити це з легкістю.

На порталі FortSoft.com.ua оформити замовлення можуть як юридичні, так і фізичні особи. Ми цінуємо кожного покупця.