Доставка ліцензійних програм, обладнання

Способи доставки

Інтернет-магазин FortSoft.com.ua здійснює доставку ліцензійного програмного забезпечення в такий спосіб:

Поставка програмного забезпечення в електронному вигляді

На e-mail покупця, зазначений у реєстраційній формі при оформленні замовлення, направляється електронний ключ / код для активації програми.

Фізична доставка

За умови фізичної доставки покупець отримує коробкову версію програми, яка містить завантажувальний диск програмного продукту, необхідну документацію зі встановлення та використання програмного продукту, яка надається правовласником програми, а також код активації програми. Доставка коробкових версій програм і сертифіката здійснюється за рахунок покупця за адресою, вказаною в реєстраційній формі при оформленні замовлення, або безкоштовно на відділення кур'єрської служби «Нова пошта» в межах України.

Термін постачання

Термін поставки для кожної товарної позиції вказується в картці програми (в каталозі). Якщо терміни не обумовлені, то діють наступні правила:

Для позицій, що доставляються електронним способом (по електронній пошті), гарантований термін поставки 14-ть * робочих днів із моменту підтвердження факту оплати замовлення. Для позицій, що доставляються кур'єрською службою або поштою, термін поставки визначається при оформленні замовлення та залежить від регіону одержувача.

* Вказано максимально можливий термін поставки електронного ключа.