Знижки до -50% на CorelDRAW Technical Suite 2019 для користувачів CorelDRAW Graphics Suite!

Скидки до -50% на CorelDRAW Technical Suite 2019 для пользователей CorelDRAW Graphics Suite!
Акція закінчена
Акція активна на період:
05.11.2019 – 28.12.2019
Для користувачів CorelDRAW Graphics Suite діють знижки до -50% на покупку ліцензій CorelDRAW Technical Suite 2019. Акція поширюється на щорічні підписки та безстрокові ліцензії CorelDRAW Technical Suite 2019.
  • Розкажи друзям:

Для користувачів CorelDRAW Graphics Suite діють знижки до -50% на покупку ліцензій CorelDRAW Technical Suite 2019. Акція поширюється на щорічні підписки та безстрокові ліцензії CorelDRAW Technical Suite 2019.

CorelDRAW Technical Suite – рішення для розробки дизайну та технічної документації. Точні та інтуїтивно зрозумілі засоби розробки технічних ілюстрацій, а також високий рівень сумісності файлових форматів дозволять створювати вражаючі проекти в галузі технічного комунікації. Середовище, в якому представлені можливості пір'яного й сенсорного введення, професійні інструменти фоторедагування, а також високий рівень відповідності сучасним галузевим стандартам дозволять відразу приступити до роботи. У рішенні представлені спеціалізовані ресурси як для створення технічних ілюстрацій, так і для обміну матеріалами в друкованому форматі, онлайн, а також за допомогою мобільних пристроїв.

Версії, для яких діє акція:

  • LCCDTS2019ML CorelDRAW Technical Suite 2019 Business Single User License
  • LCCDTS2019ENT1 CorelDRAW Technical Suite 2019 Enterprise License (includes 1 Year CorelSure Maintenance) (5-50)
  • LCCDTSSUB11 CorelDRAW Technical Suite 365-Day Subs. (Single)
  • LCCDTSSUB12 CorelDRAW Technical Suite 365-Day Subs. (5-50)

Розмір знижки:

- 50% для власників CorelDRAW Graphics Suite 2019;
- 25% для власників усіх попередніх версій CorelDRAW Graphics Suite.

Зверніть увагу:

  • Замовнику необхідно підтвердити наявність ліцензії CorelDRAW Graphics Suite.
  • Власники діючої підписки CorelDRAW Graphics Suite мають право в рамках даної акції придбати лише підписку CorelDRAW Technical Suite, а власники повних ліцензій CorelDRAW Graphics Suite можуть придбати будь-які ліцензії в рамках даної акції.
  • Кількість нових ліцензій CorelDRAW Technical Suite не повинна перевищувати кількість вже наявних ліцензій CorelDRAW Graphics Suite.
  • Обмежень щодо мінімальної кількості придбаних користувачем ліцензій немає.

Звертайтеся, будь ласка, з питаннями про покупку програмних продуктів Corel в компанію «ФОРТ СОФТ» електронною поштою: info@fortsoft.com.ua або за телефоном: +380(44)-333-82-68.