Adobe Creative Cloud: оновлення сховища до 1 ТБ для підприємств і команд

19.06.2020

Creative Cloud збільшив обсяг сховища для бізнес-планів, Creative Cloud для груп та Creative Cloud для підприємств до 1 ТБ.

  • Для планів Creative Cloud для груп квота сховища буде коригуватися для кожного окремого користувача з виділеного в даний час сховища до 1 ТБ.
  • Для Creative Cloud для корпоративних планів, розгорнутих з керуванням користувацького сховища, квота сховища буде збільшена до 1 ТБ на рівні окремого користувача.
  • Для планів Creative Cloud для підприємств, розгорнутих за допомогою Adobe Storage for business, квота сховища буде скоригована на організаційному рівні. Загальна кількість користувацьких ліцензій, помножена на 1 ТБ, замість їх поточного сховища доступна для розподілу між користувачами. Наприклад, організація зі 100 ліцензіями може використовувати до 100 ТБ загального сховища на 100 користувачів.

Клієнти Creative Cloud для підприємств і груп поки не можуть придбати додаткове місце в сховищі. Adobe планує надати додаткове місце в сховище для покупки наприкінці 2020 року.

Це оновлення призначене тільки до планів Adobe Creative Cloud для комерційних і державних сегментів.

Оновлення не поширюється на:

  • Плани InCopy, Acrobat і Lightroom для окремих додатків.
  • Creative Cloud для приватних осіб і навчальних планів.

Звертайтеся, будь ласка, з питаннями про покупку програмних продуктів Adobe в компанію «ФОРТ СОФТ» за електронною поштою: info@fortsoft.com.ua або за телефоном: +380(44)-333-82-68.

  • Розкажіть друзям:
Дивитися всі новини
13.02.2026
Noma Security виявила вразливість у AI-асистенті Docker
У версії Docker Desktop 4.50.0 виправлена ​​вразливість безпеки DockerDash.
Детальніше
12.02.2026
IBM Expert Labs пропонує AI-послуги для Maximo Application Suite
Компанія випустила серію сервісів штучного інтелекту, які забезпечать єдиний підхід до підтримки організацій, які починають впровадження ШІ в рамках цього пакету.
Детальніше
btn Смотреть другие новости