Atlassian надає власні доменні імена для Jira

27.06.2024

Atlassian незабаром закриє свою сумнозвісну заявку на функцію CLOUD-6999, відкриту у 2011 році у відповідь на запити клієнтів, які шукають власні домени для її хмарних продуктів, оскільки вона стверджує, що функція вже реалізована.

Реалізація власних доменів в Atlassian вимагає двох піддоменів. Як пояснюється в документі підтримки, користувачам необхідно буде використовувати шаблон subdomain. subdomain. domain. Якби The Register був користувачем Jira, довелося б створити власний домен на кшталт jira.instance.theregister.com.

Atlassian стверджує, що структура необхідна для захисту від атак типу «людина посередині», але й подвійний піддомен – не найелегантніше рішення.

За словами представників компанії, користувачі «зможуть створювати посилання з більш короткою базовою URL-адресою, яка повністю налаштовується, яка перенаправляє користувачів на повну URL-адресу». Також говориться, що домени користувача будуть доступні тільки клієнтам, які підпишуться на ліцензію Cloud Premium. Ця ліцензія була запущена у 2019 році – через вісім років після публікації CLOUD-6999 у 2011 році. CLOUD-6999 буде закритий через 30 днів після запуску доменів користувача в третьому кварталі, що має покласти край цій ситуації.

Звертайтеся, будь ласка, з питаннями про покупку програмних продуктів Atlassian в компанію «ФОРТ СОФТ» електронною поштою: [email protected] або за телефоном: +380(44)-333-8268.

  • Розкажіть друзям:
Дивитися всі новини
08.07.2024
Випущена IDE RustRover з безкоштовною Non-Commercial ліцензією
JetBrains офіційно випустила IDE RustRover для розробки Rust.
Детальніше
19.06.2024
ElevenLabs впровадила ШІ-генератор звукових ефектів за текстом
Компанія випустила інструмент на базі генеративного ІІ, здатний за текстовим запитом генерувати різні звукові ефекти.
Детальніше
btn Смотреть другие новости