Доступна нова версія ESET Mobile Security!

11.09.2020

Компанія ESET випустила планове оновлення ESET Mobile Security до версії 2021 року, до 6-ої версії, отримавши сертифікат в Програмі оцінки Android 360 ° за перший квартал 2020 від MRG Effitas – світового лідера в області незалежного тестування, дослідження та оцінки ефективності інформаційної безпеки.

Рішення ESET Mobile Security захищає дані користувачів від втрат, витоків і несанкціонованого доступу, а також завдяки функції "Антифішинг" дозволяє безпечно переглядати веб-сторінки. Крім цього, програма допомагає в разі фізичної втрати або крадіжки пристрою – за допомогою порталу розробника користувачі можуть дізнатися інформацію про стан і місцезнаходження смартфона або планшета в режимі реального часу.

Преміум-версія ESET Mobile Security тепер підтримує новий рівень безпеки – захист онлайн-платежів. Функція захищає від програм, які несанкціоновано використовують конфіденційну фінансову інформацію, включаючи дані про банківські операції та покупки в Інтернеті. Також вона автоматично класифікує всі встановлені з магазину Google Play додатки, які потрапляють в категорію "Фінанси" та сканує їх на наявність потенційних загроз. Можна самостійно додати в список інші програми, які можуть не входити в цю категорію.

Після запуску функції "Захист онлайн-платежів" всі фінансові додатки можуть бути запущені в безпечному середовищі, яке захищене від шкідливого / підробленого ПЗ, які можуть намагатися викрасти конфіденційні дані. Якщо додаток буде запущено не з безпечного середовища, ESET Mobile Security продовжить виконувати базове сканування на наявність можливих проблем безпеки, використання відкритої мережі або пристрою з root-доступом.

З метою поліпшення зручності інтерфейсу та простоти використання був змінений дизайн програми: "Фільтр дзвінків" дозволяє захиститися від небажаних вхідних дзвінків, а "Антивор" забезпечує більш просту налаштування та скидання паролів.


Звертайтеся, будь ласка, з питаннями про покупку програмних продуктів ESET в компанію «ФОРТ СОФТ» за електронною поштою: info@fortsoft.com.ua або за телефоном: +380(44)-333-82-68.

  • Розкажіть друзям:
Дивитися всі новини
23.09.2020
Міграція на ABBYY FineReader PDF зі знижкою 30%!
Знижка 30% для всіх, хто зараз користується альтернативними PDF-рішеннями та хоче замінити їх на FineReader PDF.
Детальніше
22.09.2020
Знижка -65% на топові домашні продукти Bitdefender!
При покупці популярних домашніх антивірусів Bitdefender діє скидка -65% для перших 300 користувачів.
Детальніше
btn Смотреть другие новости