Microsoft вибирає BrowserStack стратегічним партнером

07.05.2024

BrowserStack, провідна у світі платформа для тестування, оголосила про стратегічне партнерство з Microsoft для підтримки користувачів Visual Studio App Center, що переходять на платформу тестування пристроїв BrowserStack. Microsoft вибрала BrowserStack як свого партнера, щоб забезпечити розробникам плавний і плавний перехід за допомогою ретельно підібраних посібників з міграції.

App Automate на базі Real Device Cloud від BrowserStack, являє собою комплексне масштабоване рішення з найкращими у своєму класі функціями та зручним для користувача інтерфейсом. Завдяки більш ніж 20 000 реальних пристроїв Android та iOS, готовому тестуванню, доступу до реальних датчиків пристроїв, налаштувань і програм за промовчанням, безпечної налаштування мережі та безкомпромісної безпеки на початкових пристроях, BrowserStack Real Device Cloud допомагає командам розробників з швидке, просте та вичерпне .

У зв'язку з припиненням роботи Visual Studio App Center партнерство Microsoft з BrowserStack підкреслює прагнення компанії надати набір інструментів розробника для всіх, незалежно від технічного досвіду, і на всіх платформах.

Microsoft, що прагне сприяти інноваціям за допомогою своєї відкритої та інклюзивної хмарної платформи, визнає важливість надійного тестування для бездоганної взаємодії з користувачем. BrowserStack, покликаний надати розробникам можливість створювати чудові можливості, чудово доповнює це бачення.

Звертайтеся, будь ласка, з питаннями про покупку ліцензійних програмних продуктів Microsoft та BrowserStack в компанію «ФОРТ СОФТ» електронною поштою: [email protected] або за телефоном: +380(44)-333-8268.

  • Розкажіть друзям:
Дивитися всі новини
07.06.2024
Нові мови у Copilot for Microsoft 365
Корпорація Microsoft запровадила ще 16 мов у Copilot for Microsoft 365.
Детальніше
28.05.2024
Canva придбала пакет рішень для дизайнерів Affinity
Стартап продовжує розширювати набір своїх інструментів, намагаючись конкурувати з Adobe у сфері дизайну та графіки.
Детальніше
btn Смотреть другие новости